Najwyższa jakość dostarczanych produktów

Suek Polska

W trosce o najwyższą jakość dostarczanych produktów oraz dbałość o zadowolenie naszych Klientów w 2017 roku został powołany Dział Jakości.

 

Kontrola Terminali Węglowych Suek Polska przez Dział Jakości odbywa się na dwóch płaszczyznach/ poziomach:

Główne zadania Działu Jakości:

nadzór nad składowaniem węgla

weryfikacja prawidłowości procesów, którym poddawany jest węgiel

monitorowanie jakości węgla dostarczanego do Odbiorców Suek Polska

analiza otrzymywanych wyników badań

W celu zachowania najwyższej jakości produktów, które posiadamy w swojej ofercie, badania jakości węgla importowanego przez Suek Polska odbywają się na kilku etapach. Pierwszy etap to badania wykonywane podczas załadunku węgla na kopalni, kolejny etap stanowi badanie podczas rozładunku węgla na terminalach granicznych, trzeci to weryfikacja parametrów jakościowych podczas załadunku węgla na Terminale Węglowe Suek Polska.

 

Dodatkowo, okresowo przeprowadzane są badania produktów otrzymywanych w procesie sortowania, które bezpośrednio trafiają do Odbiorców Suek Polska.
W tym celu ściśle współpracujemy z niezależnymi, akredytowanymi jednostkami inspekcyjnymi i laboratoriami takimi jak: Incolab Services Polska Sp. z o.o., SGS Polska oraz Główny Instytut Górnictwa.

 

Wszelkie pytania i wątpliwości, dotyczące jakości produktów firmy Suek Polska proszę kierować bezpośrednio na adres poczty elektronicznej:
jakosc@suekag.com

Jakość - W celu zachowania najwyższej jakości produktów...

DANE kontaktowe

SUEK Polska sp. z o.o.
ul. Arkońska 6, Budynek A2
80-387 Gdańsk

+48 58 321 82 10
+48 58 321 82 14

gdansk@suekag.com 
czuk@suekag.com